ویزای توریستی دبی

قیمت و شرایط ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی دبی دارای اعتبار 60 روز از زمان صدور برای ورود به کشور امارات و شیخ نشین دبی و مدت اعتبار اقامت 30 روز در آنجا می باشد. البته این نوع ویزا به دلایلی با مدت اعتبار 14 روز از زمان ورود به مسافرین ارائه می گردد.

 

قیمت ویزای دبی

معمولا ارائه ویزای دبی به تنهایی برای آژانس های مسافرتی صرفه اقتصادی ندارد و این ویزا به همراه پرواز و یا هتل و یا هر دو آنها به مسافرینی که به عنوار توریست به دبی سفر می کنند ارائه می گردد.

قیمت ویزای دبی بستگی به این دارد که به تنهایی و یا همراه هتل و یا پرواز ارائه گردد و معمولا ویزاهای توریستی 14 روزه در حدود 300 درهم به مسافرین ارائه می گردد.

ضمانت بازگشت بابت ویزای دبی

اگر آژانس شما درخواست ضمانت بازگشت بابت ویزای دبی از شما کرد، متعجب نگردید، چون قانونی و در راستای قوانین کشور امارات متحده عربی است. زیرا ویزای دبی توسط کفیل به اداره اقامت دبی فرستاده می شود و کلیه اعمال شما و خروج شما در زمان معین در ویزا توسط کفیل تضمین می شود و در صورت عدم رعایت این موارد ، شما و کفیل جریمه می شوید و این ضمانت بازگشت نیز بابت همین مورد است.

ویزای دبی از چه مرجعی صادر می شود

برخلاف بسیاری از کشورها ویزای دبی توسط سفارتخانه و یا وزارت امورخارجه صادر نمی شود ، بلکه توسط وزارت کار و اقامت دبی صارد می شود به همین دلیل شما با مراجعه به سفارتخانه دبی در تهران امکان اخذ ویزای آنرا ندارید و فقط می بایست از طریق شرکت های مسافرتی و کفیل داخل امارات این ویزا برای شما صادر گردد.

مدت زمان صدور ویزای دبی

بازهم تفاوت داریم، شما در مراجعه به سفارت اکثر کشورها و ارائه مدارک زمان مراجعه برای دریافت ویزا به شما اعلام می شود، ولی برای ویزای دبی اینگونه نیست ، اطلاعات شما توسط کفیل در سیستم ارسال می گرددو باید منتظر صدور ویزا بمانیم ، این زمان مشخصی ندارد و برحسب شرایط مختلف متفاوت است ، ممکن است ویزای شما یک ساعت بعد صادر و یا ممکن است تا 10 روز کاری زمان ببرد. معمولا اگر تعطیلی و یا ایام شلوغی نباشد به طور معمول بین یک تا سه روز ویزا صادر می شود و برای کسانی که بدلایل تشابه اسمی و یا سایر موارد پرونده آنها به بخش امنیتی ارسال می گردد این زمان طولانی تر می شود ولی همیشه مدنظر داشته باشید آژانس های مسافرتی هیچ گونه مسئولیتی درقبال تاخیر و یا ریجکت شدن ویزای شما ندارند.