مراکز خرید دبی

بهترین مراکز خرید دبی

اوت لت مال دبی

اوت مال دبی که در جاده آل عین قرار گرفته است و گنبد سفیدرنگ آن از دور مشخص است، برای رسیدن به آن باید در ایستگاه مترو برجمان سوار اتوبوس های شماره ۶۶ و ۶۷ شوید.

این اولین اوت لت در خاورمیانه است و ۱۲۰۰ برند معتبر دنیا را در خود جای می دهد. اوت لت ها همیشه جز ارزان ترین مراکز خرید هر شهر هستند، در اینجا می توانید انواع برند را با پایین ترین نرخ بدست آورید. اگر فاصله آن برایتان مهم نیست و به دنبال تخفیف های باورنکردنی هستید حتما یک سر به این مرکز بزنید چون این شانس را دارید تا در بیش از ۲۰۰ مغازه آن، اجناسی از کیف و لباس گرفته تا عطر و جواهرات را با ۳۰ تا ۹۰ درصد تخفیف خریداری نمایید.

اکثر اجناس این اوت لت قبلا در فروشگاه های اصلی دبی بوده اند اما چون خریداری نشده اند به این مرکز آورده شدند تا با تخفیف های استثنائی به فروش برسانند. اینجا یکی از بهترین مکان های شهر برای خرید سوغاتی های ارزان است. در اینجا به غیر از فروشگاه های متنوع یک مرکز تفریحی فرهنگی هم وجود دارد.

ساعت کار این مرکز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب می باشد. و پنج شنبه ها و جمعه ها تا ۱۲ شب می باشد.

مرکز خرید دراگون مارت

اگر به دنبال اجناس ارزان چینی هستید به شما دراگون مارت را معرفی می نماییم ، این مرکز به شکل سمبل چینی ها یعنی اژدها طراحی گردیده است و در جاده آل آویر قراردارد و برای رسیدن به این مرکزخرید می توانید از مترو استفاده کنید و در ایستگاه الرشیدیه (خط قرمز) از قطار پیاده و با استفاده از اتوبوس شماره ۳۶۶ به آنجا برسید.

این مرکز با بیشتر از ۴۰۰ مغازه یکی از بزرگ ترین مراکز خرید چینی در خارج از  کشور چین می باشد. در این مرکز می توانید لباس های ارزان و باکیفیت چینی پیدا کنید هر چند که دیگر اجناس آن کیف، کفش، لوازم منزل و … هم نسبتا ارزان هستند.

ساعت کاری این مرکز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و پنج شنبه ها و جمعه ها تا ۱۲ شب می باشد.

مرکز خرید ابن بطوطه دبی

یکی از مراکز بزرگ خرید دبی، مرکز خرید ابن بطوطه است ، این مرکز خرید در خیابان شیخ زاید قرار دارد و  ایستگاههای مترو ابن بطوطه در نزدیکی آن قراردارد. نام این محل به یاد جهانگرد معروف، ابن بطوطه نهاده شده و طراحی آن هم به ۶ بخش تقسیم شده که هر قسمت شیوه معماری جاهایی که ابن بطوطه به آن سفر نموده را نشان می دهد. ایرانی، چینی، مصری، هندی، تونسی و اندولسی بخش های مختلف آنرا تشکیل می دهند.

اینجا بیش از ۲۰۰ فروشگاه  و ۵۰ رستوران قرار دارد و از طرفی یکی از زیباترین مراکز خرید دبی از نظر معماری داخلی به شمار می رود.

 

ساعت کاری این مرکز از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و پنج شنبه ها و جمعه ها تا ۱۲ شب می باشد.

اوت لت ویلیج Outlet Village Dubai

باز هم اوت لت و باز هم یک خرید ارزان دیگردر دبی ،این مرکز در خیابان جبل علی در روبروی پالم جبل علی و نزدیک اقامتگاه های جاده شیخ زاید و چند قدمی فرودگاه بین المللی آل مکتوم واقع شده است و اولین فاز این اوت لت در ماه سپتامبر سال  ۲۰۱۶در جبل علی افتتاح شد.این مرکز خرید به عاشقان خرید وسایل لوکس و ارزان  پیشنهاد می گردد، شما می توانید  خرید لباس و وسایل دکوراسیون منزلتان را از این مرکز خرید ۱۳ هکتاری انجام دهید. بیش از صدها برند اجناس خود را در این مرکز خرید در معرض فروش گذاشته اند . طراحی داخلی این مرکزخرید برگرفته از شهر «سن جیمینیانو» در ناحیه توسکانی ایتالیا که در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارد، می باشد.